Mundur Wojskowy Polowy Całoroczny Wz.93 Bluza + Spodnie + Flagi
339,00  Wybierz opcje

Mundur Wojskowy Polowy Całoroczny Wz.93 Bluza + Spodnie + Flagi

339,00 

Materiał: 65% bawełna, 35% poliester ( Oryginalna tkanina US18 )

Kamuflaż: Pantera Wz.93

Producent: GROM, Polska

Model: Wz.93
Wyczyść

Darmowa dostawa przy zamówieniach od 350zł

Bezpieczne formy płatności i wysyłka

Mundur Wojskowy Polowy Całoroczny Wz.93 w kamuflażu Pantera wykonany z tkaniny US 18. Idealnie nadaje się dla szkół wojskowych, Harcerstwa, Agencji Ochrony, Survivalu, jak również codziennego użytkowania.

Charakterystyka:

  • Producent: GROM, Polska
  • Materiał: 65% bawełna, 35% poliester ( Oryginalna tkanina US18 )
  • Kamuflaż: Pantera Wz.93

Bluza

  • Rzepy na barkach umożliwiające przymocowanie flag
  • Kieszenie: 5 ( 4 z przodu, 1 na lewym rękawie ) zapinane na guziki
  • Ściągacz z tyłu na wysokości bioder
  • Bluza zapinana na guziki
  • Pagony na stopień zapinane na guziki
  • Rękawy zakończone mankietem

Spodnie

  • Kieszenie: 5 ( 2 biodrowe, 2 zewnętrzne oraz kieszeń na bagnet )
  • Wzmocnienia na kolanach oraz pośladkach
  • Pas regulowany trokami zwężającymi
  • Rozporek zapinany na guziki
  • Możliwość dopięcia szelek
  • Nogawka zakończona gumką zwężającą
  • Szlufki umożliwiające zastosowanie pasa wojskowego

Najczęstszym wyborem do munduru jest pas oficerski.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , , , , ,

Rozmiar 2

Long, Regular, Small

Model

Wz.93

Metody płatności:

☑️ Przelew tradycyjny na konto:
PKO BP 69 1020 3958 0000 9902 0219 4603
Krzysztof Grabowski
Pławno ul.Gidelska 41
97-540 Gidle

W tytule przelewu proszę napisać numer zamówienia.

☑️ Za pośrednictwem serwisu Przelewy24

☑️ Za pośrednictwem serwisu PayPal

☑️ Płatność gotówką przy odbiorze

 

Wysyłka:

Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 48h za pośrednictwem firmy InPost.
Do ceny zamówienia należy doliczyć koszty wysyłki.

Wszystkie zamówienia krajowe powyżej 450zł objęte są darmową wysyłką.

Mundur wz.93

Błąd pomiarowy +/- 2cm

Rozmiar Obwód bluzy w klatceDługość bluzyObwód w pasieDługość całkowita spodniDługość od kroku
XS - small80-866570-759870
S - small82-906875-8210375
S - regular82-907475-8210778
S - long82-907975-8211182
M - small91-1006883-9010375
M - regular91-1007483-9010778
M - long91-1007983-9011182
L - small101-1106891-9610375
L - regular101-1107491-9610778
L - long101-1107991-9611182
XL - regular111-1207497-10210778
XL - long111-1207997-10211182
XXL - regular121-12574103-11010778
XXL - long121-12580103-11011182
XXXL - regular125-13079111-12010778
XXXL - long125-13082111-12011182
XXXXL - regular135-4082125-13010778